• Yenilendi
10 pcs ile Ampul Şekli Mini Cam Şişeler Kavanozlar Mantar İstek Not Zanaat Şişe Olay Parti Düğün Doğum Günü Dekorasyon Hediye (temizle)

10 pcs ile Ampul Şekli Mini Cam Şişeler Kavanozlar Mantar İstek Not Zanaat Şişe Olay Parti Düğün Doğum Günü Dekorasyon Hediye (temizle)

Buyers rating:
-20 % ₺ 2.73
₺ 3.41

Ürün sayısı

10 pcs ile Ampul Şekli Mini Cam Şişeler Kavanozlar Mantar İstek Not Zanaat Şişe (Temizle) Açıklama
Bu öğe bir paket ile 10 pcs mini cam şişe ahşap mantar fiş, hangi potpuri ile doldurabilirsiniz, jöle topları, akrilik kayalar ve taşlar, çiçek yaprakları, şerit ile süsleyin, ya da sadece kum ile doldurun, ve için de iyi DIY olarak kolye kolye, drift dileğiyle şişeler veya parfüm şişeleri. Ayrıca, dekorasyon veya hediye olarak göndermek için uygundur arkadaşlar.
Özellikleri
-Malzeme : Cam, ahşap.
-Renk : Şeffaf.
-Desen : Düz ampul.
-Şişe yüksekliği : Yaklaşık 2 cm/0.8 inç
-Alt çapı : Yaklaşık 1.2 cm/0.5 inç
-Mantar yüksekliği : Yaklaşık 1 cm/0.4 inç
-Sevimli cam şişeler hangi stilleri çeşitli kullanılabilir veya tasarımlar.
-Saf el sanatları temizle cam şişeler, her şişe ile bir mantar fiş.
-Çok fonksiyonlu, potpuri ile doldurabilirsiniz, jöle topları, akrilik kayalar ve taşlar, çiçek yaprakları, şerit ile süsleyin, ya da sadece sandy ile doldurun.
-Iyi için DIY bu kolye kolye gibi, drift dileğiyle şişeler veya parfüm şişeleri, dekorasyon veya arkadaşlarınıza hediye olarak göndermek için de uygundur.10 * ampul Şekli Mini Cam Şişeler Kavanozlar ile Mantar İstek Not Zanaat Şişe (Temizle)

Detaylı bilgi

tema:
Aşk
malzeme:
Cam
bölgesel Özelliği:
Avrupa
stil:
fashion

Verilen bu kadar mal satın